به اطلاع تمامی فعالین اقتصادی ایرانی می رساند، سازمان سرمایه گذاری اسلواکی(SARIO) برای سیزدهمین دوره متوالی برنامه Slovak Matchmaking Fair Bratislava 2019 را در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۲ آبان ماه ۱۳۹۸) در شهر براتیسلاوا و در هتل براتیسلاوا با حضور شرکت ها و فعالین اقتصادی از کشورهای مختلف برگزار می کند.

sario-skb-2019-bratislava-slide-ENG

این رویداد در سال گذشته با حضور ۲۰۰ شرکت از بیش از ۲۰ کشور دنیا برگزار گردید، که هیاتی ایرانی به ابتکار و برنامه ریزی کمیته مشترک بازرگانی ایران و اسلواکی در آن حضوری موفق داشت.

این رویداد با محوریت هوش مصنوعی، نواوری، اتومبیل، رباتیک، ماشین های الکترونیکی، شهرهای هوشمند و . . . برگزار می گردد. از جمله برنامه های سازمان سرمایه گذاری اسلواکی در این رویداد، همایش اقتصادی و سرمایه گذاری، جلسات B2B برای شرکت کنندگان، پیدا کردن فرصت های سرمایه گذاری در قالب دیدارها و جلسات مختلف، برگزاری پنل های تخصصی و جلسات پرسش و پاسخ است.

از آنجا که این برنامه می تواند فرصت بسیار خوبی برای گسترش همکاری های مشترک تجاری و اقتصادی با تجار و فعالین اقتصادی اسلواک و همچنین فعالین اقتصادی دیگر کشورها می باشد، از همه علاقمندان دعوت به عمل می آید از طریق لینک ذیر در این رویداد ثبت نام و حضور بعمل آورند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج و کمیته مشترک بازرگانی ایران و اسلواکی، آمادگی همکاری های لازم را با علاقمندان جهت حضور در این رویداد اعلام میدارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد میتوانید با شماره تلفن های ۰۷۴۳۳۲۲۶۵۶۰ ، ۰۷۴۳۳۲۲۷۹۵۳ و ۴-۰۷۴۳۳۲۳۴۴۴۰ واحد بین الملل اتاق بازرگانی یاسوج و شماره ۰۲۱۸۵۷۳۲۳۶۲ کمیته مشترک بازرگانی ایران و اسلواکی تماس حاصل فرمایید.

لینک ثبت نام در برنامه Slovak Matchmaking Fair Bratislava 2019:

https://www.sario.sk/en/events-projects/slovak-matchmaking-fair-bratislava-2019